kamień elewacyjny
kamień ogrodowy
kopalnia kamienia
płyty szlifowane
kamień ozdobny
kamień ozdobny do ogrodu
płyty kamienne szlifowane
kamień na wzmocnienie skarp
płytki na ściany domu
elewacje z płytek rustykalnych

 

Kamień budowlany z tego sortu piaskowca może być stosowany do murowania ogrodzeń , murów nośnych w budowlach jak i do wypełniania koszy gabionowych oraz jako kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy. Sort ten składa się z kamieni o wielkości kamieni od 2 do 20 kg. Kamień na skarpy stawu łamany z tego typu ma orientacyjny wymiar 100-300 mm i jest stosowany na wzmocnienie osuwisk , zbiorniki retencyjne oraz na oczka wodne. Kamień budowlany w tym sorcie nie segregujemy kolorystycznie. Kamień ładujemy luzem na wywrotki lub możemy go załadować w opakowania typu big bag.

 

Kamień murowy z tego sortu piaskowca stosowany jest do murowania ogrodzeń , murów nośnych w budowlach  oraz jako kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy na umacnianie skarp ziemnych. Sort ten składa się z kamieni o wielkości kamieni od 15 do 40 kg. Kamień murowy w tym sorcie  segregujemy kolorystycznie na dwie tonacje . Kamień ładujemy luzem na wywrotki lub możemy go zapakować w opakowania typu big bag.

 
Kamień murowy z tego sortu piaskowca stosowany jest do murowania ogrodzeń , murów samonośnych w budynkach jako warstwa licowa. Kamień murowy z tego sortu składa się z kamieni o wielkości pojedynczego kamienia od 5 do 15 kg. Kamień murowy w tym sorcie  segregujemy kolorystycznie na dwie tonacje kolorystycznej . Kamień pakujemy luzem na wywrotki lub możemy go załadować w opakowania typu big bag. Ten sort jest surowcem do wytwarzania kamienia elewacyjnego w kształcie starej cegły ręcznie formowanej.
 
Kamień ogrodowy piaskowiec z tego sortu piaskowca stosowany jest głownie do układania w ogródkach skalnych oraz może być używany do budowy ogrodzeń i na ściany osłonowe i konstrukcyjne w budowlach. Płaski kamień ogrodowy z tego sortu występuje w postaci bardziej płaskich i większych powierzchniowo kamieni niż wcześniejsze sorty.Kamień ogrodowy płaski ma grubość od 8 do 15 cm .Kamień ogrodowy w tym sorcie  segregujemy kolorystycznie na dwie tonacje kolorystycznej . Kamień ogrodowy pakujemy w palety lub opakowania typu BIG BAG 
kopalnia kamienia ogrodowego
kamień ogrodowy z polskiej kopalni piaskowca
kopalnia kamienia piaskowca dekoracyjnego na skarpy i murki dekoracyjne
kopalnia kamienia naturalnego na murki i skarpy ogrodowe
kopalnia kamienia murowego
kopalnia kamienia piaskowca ozdobnego
kopalnia piaskowca polskiego
kopalnia piaskowca w którym produkuje się żółty kamień ogrodowy
żółty kamień do ogrodu z kopalni piaskowca żółtego
kamień murowy cięto łupany 20x20x40 cm
Kamień murowy cięto łupany produkujemy pod zamówienie.
 

kopalnia i zakład kamieniarski

Grabowie 3

97-525 Wielgomłyny, woj. łódzkie

NIP: 7721299429

+48 44 788 32 33

+48 604 581 097

poczta elektroniczna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.